Редуктор тиску газу

..
58.00 грн Без ПДВ: 58.00 грн
58.00 грн Без ПДВ: 58.00 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
Редуктор тиску газу

Редуктор тиску газу ціна в Україні

Найменування товару Ціна
Редуктор газовый SD Plus 58.00 грн

Купити редуктор пониження тиску газу в Києві

Перед тим як купити редуктор тиску газу необхідно розуміти, що з себе представляє група пристроїв такого типу. Для початку варто відзначити, що регулятори тиску газу або як скорочено їх називають РДГ - це група пристроїв автономного типу, які використовуються з метою підтримки стабільного показника всередині трубопроводу.

Функціонування пристрою такого типу жодним чином не залежить від показника витрати. У деяких конструкціях РДГ є можливість забезпечити скидання занадто великого тиску газу або здійснити аварійне замикання. Варто відзначити, що газові редуктори можуть бути наступних видів:

 1. Побутовий;
 2. Промисловий.

Побутові та промислові редуктори

Устаткування промислового типу передбачає функціонування з витратою, де показник перевищує 50 кубометрів на годину. Показник робочого тиску досить широкий і може варіюватися з середнього на низький або з високого на низький. Редуктор користується попитом при використанні його на промислових підприємствах будь-яких потужностей.

Побутові редуктори функціонують за умови витрати не більше 50 кубометрів на годину. Пристрої такого типу можуть знижувати тиск газу з середнього показника на низьке. У той же час варто відзначити, що в багатьох випадках систем редуктор низького тиску газу буде оптимальним варіантом за умови його правильного монтажу.

Конструкція редуктора має спеціальні запірні клапани, які виконують функцію запобіжників. Саме завдяки цьому вдається забезпечити повну безпеку використання конструкції. Кількість ступенів регулювання всередині конструкції РДГ передбачає поділ обладнання на наступні види:

 • Одноступінчаті;
 • Двоступеневі.

Перший варіант обладнання використовується в якості першого ступеня в більшості побутових установок з метою здійснення редукування газу. Підтримка тиску здійснюється з показником точності до 1 кПа. Устаткування такого типу має вже вбудований фільтр, а також може комплектуватися використовуючи ПЗК і відповідно ПСК.

Редуктори тиску вуглекислого газу за доступною ціною в Україні

Купити редуктор тиску газу в Києві стало набагато простіше, адже сьогодні кожен бажаючий може звернутися в компанію «Santehmag». Ми працюємо безпосередньо з постачальниками обладнання і деталей, тому вартість товарів є завжди оптимальною. Окремо варто відзначити редуктор вуглекислого газу, який встановлюється безпосередньо на балоні з вуглекислотним газом. Основна його функція полягає у рівномірній подачі газу при точному дотриманні певного параметра тиску.

Також редуктор тиску газу для балона відповідає за те, щоб при завершенні процесу зварювання подача газу автоматично припинялася при використанні для цього спеціального клапана. Конструкція обладнання такого типу складається з наступних складових:

 1. Корпус обладнання;
 2. Камера з мембраною;
 3. 2 вбудованих манометра;
 4. Елементи для ущільнення;
 5. Запірний вентиль;
 6. Спеціальний штуцер.

Принцип роботи обладнання такого типу має наступний вигляд:

 • Вуглекислий газ надходить безпосередньо у конструкцію вхідного штуцера з балона, але варто відзначити, що в даний момент газ знаходиться під певним тиском.
 • Газ потрапляє в камеру і своїм потоком віджимає наявну в ній пружину.
 • Показник тиску змінюється завдяки тому, що площа перетину камери перевищує показник потужності прохідного перетину.

Всі зміни відбулися внаслідок даного процесу фіксуються при використанні манометрів. Ціни на редуктор будь-якого типу формуються виходячи з безлічі параметрів, але вартість обладнання при зверненні в компанію «Santehmag» залишається завжди оптимальною.

Редуктор тиску газу

Які товари недорогі в групі Редуктор тиску газу?

Всі товари представлені на нашому сайті - є в наявності або можуть бути оперативно замовлені зі складу

Які товари купити в групі товарів Редуктор тиску газу?

ТОП 4 найпопулярніших товарів за низькою ціною:

Які найкращі з недорогих моделей?

ТОП-3 моделі з категорії Редуктор тиску газу

Які товари купити в 2021 році в групі Редуктор тиску газу?

У 2021 році часто купують