Гнучка підводка

102 грн Без ПДВ: 102 грн
111 грн Без ПДВ: 111 грн
111 грн Без ПДВ: 111 грн
59 грн Без ПДВ: 59 грн
140 грн Без ПДВ: 140 грн
66 грн Без ПДВ: 66 грн
73 грн Без ПДВ: 73 грн
81 грн Без ПДВ: 81 грн
83 грн Без ПДВ: 83 грн
88 грн Без ПДВ: 88 грн
98 грн Без ПДВ: 98 грн
132 грн Без ПДВ: 132 грн
125 грн Без ПДВ: 125 грн
56 грн Без ПДВ: 56 грн
153 грн Без ПДВ: 153 грн
Показано з 1 по 15 із 102 (7 сторінок)
Гнучка підводка

Гнучка підводка ціна в Україні

Найменування товару Ціна
Шланг SD Plus в нержавеющей оплетке 80 см пара 93 грн
Шланг SD Plus в нержавеющей оплетке 80 см пара 127 грн
Шланг SD Plus в нержавеющей оплетке 60 см пара 84 грн
Шланг SD Plus в нержавеющей оплетке 60 см пара 112 грн
Шланг SD Plus в нержавеющей оплетке 50 см пара 74 грн

Гнучка підводка для води в Києві

Купити гнучку підводку для води сьогодні буває необхідно в найрізноманітніших ситуаціях, тому вона потрібна в приміщенні практично будь-якого будинку. Завдяки використанню гнучкої підводки для води вдається забезпечити повноцінне підключення санвузла в місцях, де провести монтаж конструкції жорсткої труби неможливо через їх жорсткості. Застосування на практиці шланга максимально виправдано для наступного типу елементів:

 1. Унітази;
 2. Душові кабіни;
 3. Пральні машини;
 4. Змішувачі.

Окремо варто відзначити, що гнучка підводка пральної машини повинна вибиратися за умови обов'язкового врахування особливостей конструкції самої машини. Усередині вироби розташований гумовий шланг, який покривається спеціальної металевої опліткою. Гнучка підводка в оплетке сьогодні є стандартному обладнання, яке використовується в житлових приміщеннях. Ціна в більшості випадків залежить від наступних факторів:

 • Виробник;
 • Довжина;
 • Призначення вироби;
 • Наявність обплетення.

Використовуючи дані фактори можна визначити точну ціну шланга під конкретні умови його використання. Купити шланг в Києві можна при зверненні в інтернет магазин «Santehmag». Наша компанія співпрацює з кращими світовими виробниками, які виробляють вироби з нетоксичного гуми, тому шланг для змішувача є абсолютно безпечною для людей в момент експлуатації. Для оптових покупок кожен клієнт може запросити актуальний прайс-лист у нашого менеджера, в якому представлені партнерські ціни на обладнання будь-якого типу.

Гнучка підводка для водопостачання

Перед придбанням даної деталі варто відзначити, що потрібно більш ретельно ознайомитися з різновидами гнучких підводок. На сьогоднішній день гнучка підводка з нержавійки є найбільш поширеним варіантом. Показник робочого тиску в даному випадку становить 10 атмосфер. Різновиди шлангів можуть бути наступними:

 1. Звичайний;
 2. Посилений.

Посилені підводки дещо відрізняються від стандартного варіанту, до якого звикла більшість жителів міст. Гнучка підводка для водопостачання такого типу може бути проведена з самих різних матеріалів. Посилений варіант може нормально використовуватися більш тривалий термін, а саме до 15 років при активному використанні. Показник робочого тиску в даному випадку доходить до 20 атмосфер і відповідно температура робочого середовища до 110 градусів.

Гнучка підводка з нержавійки (оплетке) з доставкою по Україні

Щодо свого матеріалу, гнучка підводка для ванної може бути:

 • Оцинкованої;
 • Алюмінієвої;
 • Нейлонової.

Перед тим як здійснити процедуру придбання і відповідно перед встановленням обладнання, необхідно детально дізнатися про показник робочого тиску і відповідно температурного режиму всередині системи водопостачання приміщення. У тому випадку, коли показник тиску знаходиться в діапазоні нижче 5 атмосфер, а температурний режим не перевищує показника 85 градусів, то купувати посилений шланг не раціонально.

Перед вибором шланга обов'язково необхідно з'ясувати, які саме матеріали були використані при її виробництві. Крім стандартних і звичних для багатьох матеріалів алюмінію і сталі, існує й інший матеріал під назвою нейлон. Він має досить значний запас міцності і при цьому довговічністю, а також повністю безпечний для людського здоров'я. Основним мінусом обладнання такого типу є його вартість, яка на порядок вище аналогів. Висока вартість не дає можливості росту популярності на нейлонові вироби.

Гнучка підводка

Які товари недорогі в групі Гнучка підводка?

Всі товари представлені на нашому сайті - є в наявності або можуть бути оперативно замовлені зі складу

Які товари купити в групі товарів Гнучка підводка?

Які товари купити в 2021 році в групі Гнучка підводка?