Гідроакумулятори водопостачання

..
1303.20 грн Без ПДВ: 1303.20 грн
1303.20 грн Без ПДВ: 1303.20 грн
7660.80 грн Без ПДВ: 7660.80 грн
..
2041.20 грн Без ПДВ: 2041.20 грн
2041.20 грн Без ПДВ: 2041.20 грн
..
4215.60 грн Без ПДВ: 4215.60 грн
4215.60 грн Без ПДВ: 4215.60 грн
6364.80 грн Без ПДВ: 6364.80 грн
2896.20 грн Без ПДВ: 2896.20 грн
..
2536.20 грн Без ПДВ: 2536.20 грн
2536.20 грн Без ПДВ: 2536.20 грн
5279.40 грн Без ПДВ: 5279.40 грн
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)
Гідроакумулятори водопостачання

Гідроакумулятори водопостачання ціна в Україні

Найменування товару Ціна
Гидроаккумулятор Womar 50 л корпус нержавеющая сталь 5279.40 грн
Гидроаккумулятор Womar 50 л 2536.20 грн
Гидроаккумулятор Womar 24 л корпус нержавеющая сталь 2896.20 грн
Гидроаккумулятор Taifu 80 л горизонтальный 6364.80 грн
Гидроаккумулятор Taifu 50 л 4215.60 грн

Купити гідроакумулятор і розширювальні баки для водопостачання в Києві

Перед тим, як купити гідроакумулятор потрібно розуміти, що пристрій такого типу є одним з найбільш важливих в системі водопостачання абсолютно будь-якого приміщення: це може бути не тільки приватний будинок, але і квартира. Гідроакумулятори для водопостачання сьогодні вважаються більшою мірою необхідністю, а не розкішшю, як це було раніше. Ситуація такого типу склалася через певну недовіру до роботи комунальних служб і відповідно після відсутності стабільного водопостачання.

Гідроакумулятори для води дуже часто плутають з конструкцією водонапірної вежі, але це не зовсім вірне порівняння. Справа в тому, що вежа зберігає рідину, а акумулятор зберігає енергію і тим самим робить зовнішній тиск безпосередньо на воду. Гідроакумулятор використовується з метою підтримки стабільного показника тиску води безпосередньо в водопроводі. Також варто відзначити, що пристрій такого типу дозволяє зберегти водяний насос від можливого передчасного зносу, що досягається за рахунок частого включення.

Гідроакумулятори для насосних станцій мають розділений на 2 камери корпус бака. В одну камеру надходить вода, а в інший відповідно повітря або азот. Варто відзначити, що в гідробаку вода не має прямого контакту з металом за рахунок розміщення її в спеціальній мембрані. Щодо типу розташування варто відзначити, що обладнання розділяється на наступні категорії:

  1. Вертикальні гідроакумулятори;
  2. Горизонтальні гідроакумулятори.

Каталог мембранних гідроакумуляторів для води з нержавіючої сталі

Принцип функціонування обладнання в даному випадку не має принципової різниці. Основна відмінність полягає в тому, що гідроакумулятори вертикального розташування за умови їх обсягу понад 50 літрів у верхній частині мають клапаном, який відповідно використовуються з метою випускання накопиченого повітря. Якщо ми розглянемо конструкцію горизонтального бака, то для стравлювання повітря в даному випадку використовується спеціальний повітропровід або кран. За умови використання конструкції крана варто відзначити, що його установка виконується безпосередньо за баком. Каталог гідроакумуляторів від компанії «Santehmag» допоможе вам більш детально ознайомиться з різними характеристиками обладнання і відповідно його основними різновидами.

Матеріал виробництва обладнання такого типу може бути найрізноманітнішим, але останнім часом гідроакумулятори з нержавійки використовуються найбільше. Це пов'язано переважно з позитивними сторонами даного виду матеріалу, а також зі зниженням ризику виникнення корозійних процесів. Використання певного матеріалу пов'язане з певними умовами експлуатації обладнання. Саме тому підбір виконується в залежності від температури робочого середовища, а також від особливостей самої робочої середовища. Правильний підбір вам допоможуть зробити працівники нашої компанії «Santehmag».

Окремою популярністю сьогодні користуються мембранні гідроакумулятори, які використовуються з метою накопичення гідравлічної рідини з її віддачею в майбутньому при необхідності. Устаткування такого типу широко використовується для демпфірування пульсацій і відповідно самих різних ударів в системі. Баки гідроакумулятора можуть бути практично будь-якого обсягу, де точний варіант підбирається в залежності від умов експлуатації. Існує спеціальна формула, завдяки використанню якої вдається зробити максимально точний підрахунок кількості літрів саме для вашого приміщення.

Якщо ми розглянемо основні функції гидроаккумуляторного бака, то серед них можна виділити три, а саме:

  • Перша і ключова функція є захисною. Гідроакумулятори високого тиску дозволяють в повній мірі убезпечити систему водопроводу від можливого виникнення гідроудару. Гідроудар - це різка зміна напору води, що як наслідок призводить до стрімкої зміни показника тиску.
  • Друга функція - зберігаюча. На практиці це означає лише те, що гідробак завжди залишає невеликий запас води, що допоможе уникнути труднощів при зникнення водопостачання всередині приміщення будинку. У вашому розпорядженні буде певна кількість літрів води, в залежності від ємності бака.
  • Остання функція полягає в обмеженні зайвих включень насоса, який виконує функцію подачі води. В даному випадку раціонально відзначити, що гідроакумуляторний бак є доповненням до насоса, адже здійснити набір води самостійно він просто не може.

Ціни на гідроакумулятор в Україні сьогодні можуть бути самими різними, де пряма залежність простежується не тільки від різного обсягу бака, а й в залежності від виробника. Наша компанія реалізує продукцію лише кращих світових виробників, які за роки роботи зуміли підтвердити свій професіоналізм.

Гідроакумулятори високого тиску для насосних станцій

Інтернет магазин гідроакумуляторів «Santehmag» пропонує своїм клієнтам можливість придбати обладнання будь-якого типу з наступними перевагами:

  1. Устаткування має в комплекті всю необхідну документацію, включаючи гарантію і сертифікат відповідності нормам якості;
  2. Повна консультація для наших клієнтів щодо правильного вибору обладнання під певні умови його використання;
  3. Безкоштовна доставка обладнання та комплектуючих по всій території України;
  4. Допомога в розрахунку необхідного розміру гідроакумулятора в залежності від умов експлуатації;
  5. Оптимальна вартість товарів, що викликано прямим співробітництвом з компаніями виробниками.

Завдяки використанню послуг нашої компанії, кожен клієнт може купити гідроакумулятор в Києві відмінної якості з повним комплектом.

Гідроакумулятори водопостачання

Які товари недорогі в групі Гідроакумулятори водопостачання?

Всі товари представлені на нашому сайті - є в наявності або можуть бути оперативно замовлені зі складу

Які товари купити в групі товарів Гідроакумулятори водопостачання?

Які найкращі з недорогих моделей?

ТОП-3 моделі з категорії Гідроакумулятори водопостачання

Які товари купити в 2021 році в групі Гідроакумулятори водопостачання?

У 2021 році часто купують