Вібраційні насоси

..
1177.20 грн Без ПДВ: 1177.20 грн
1177.20 грн Без ПДВ: 1177.20 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
Вібраційні насоси

Вібраційні насоси ціна в Україні

Найменування товару Ціна
Насос Womar WM-60 вибрационный 0,25 кВт 1177.20 грн

Купити вібраційний насос для свердловин і колодязів в Києві

Перед тим, як купити вібраційний насос потрібно розуміти, що обладнання такого типу використовується з метою подачі води з колодязів, резервуарів, а також водойм. Будь-які вібраційні насоси можуть бути розділені на наступні основні категорії:

 1. З верхнім забором води. В даному випадку відповідає за подачу води клапан знаходиться зверху насоса. При падінні рівня рідини нижче подає клапана, насос відповідно перестає здійснювати подачу води і як наслідок може повністю вийти з ладу.
 2. З нижнім забором води. Пристрої такого типу мають подає клапан, який розташовується внизу конструкції. Рекомендується забезпечити обладнання такого типу повноцінної захистом як фільтр, адже пристрій може втягувати пісок, мул і інші тверді частинки, що відповідно призводить до виходу його з ладу.

Останній варіант обладнання відноситься до категорії під назвою вібраційні насоси для брудної води, що викликано саме варіантом розташування подає клапана в загальній конструкції пристрою.

Занурювальні вібраційні насоси для відкачування брудної води в Україні

Ціни на вібраційні насоси в Україні може суттєво відрізнятися, де також має вплив матеріал, з якого вироблено обладнання. Щодо матеріалу виготовлення корпусу обладнання можна розділити на наступні види:

 • Пластик. Основна перевага матеріалу такого типу полягає в тому, що обладнання абсолютно не буде піддаватися різного типу корозійних процесів. Відповідно недолік даного типу конструкції - це її крихкість і низький запас міцності. Вартість обладнання такого типу трохи нижче аналогових варіантів, які виробляються з інших видів матеріалів.
 • Алюмінієвий. Вироблений з даного матеріалу корпус має значний запас міцності і відповідно є більш довговічним. У той же час він піддається окисленню і різного типу корозійних процесів.

Будь-які побутові вібраційні насоси представлені на сайті компанії «Santehmag». Окремо варто відзначити заглибні вібраційні насоси для води, які на сьогоднішній день в повній мірі відповідають всім основним вимогам користувачів. Варто також відзначити, що відносно конструкції клапанного механізму все водяні глибинні насоси можна розділити на наступні види:

 1. Одноклапанние. Основна особливість обладнання такого типу полягає в їх порівняно невисокому показнику продуктивності. Відповідно за умови виходу з ладу одного з елементів обладнання з'являється можливість провести самостійний ремонт.
 2. Двохклапанні. Продуктивність даних пристроїв знаходиться на високому рівні, що пов'язано з високим показником номінальної потужності. Також варто відзначити, що конструкція такого типу є досить складною, тому при його поломки ремонт потрібно проводити виключно в спеціалізованих сервісних центрах.

Дуже важливо правильно вибрати вібраційні насоси для свердловин, що дозволить використовувати їх в подальшому зовсім без проблем. На ринку сьогодні представлені кілька основних варіантів свердловинних пристроїв, а саме: 3-х і 4-х дюймові. Діаметр першого варіанту обладнання становить 74 мм, а другий варіант обладнання має діаметр в 100 мм.

Глибинні вібраційні насоси з нижнім забором води

Вибрати необхідний вам глибинний вібраційний насос, при недостатній кількості знань в даній галузі, допоможуть виконати працівники компанії «Santehmag». Серед переваг використання послуг нашої компанії варто відзначити наступні пункти:

 • Оптимальна вартість обладнання та комплектуючих до нього;
 • Стабільно висока якість;
 • Повний комплект документації від виробника;
 • Гарантія від виробника і сертифікат відповідності діючим нормам якості;
 • Доставка по всій території України;
 • Будь-який зручний метод оплати.

Ми надаємо своїм клієнтам можливість вибору обладнання серед широкого асортименту, тому кожен може придбати обладнання спеціально під певні умови. Купити вібраційний насос в Києві сьогодні не складає труднощів, адже можна просто звернеться в компанію «Santehmag».

Вібраційні насоси

Які товари недорогі в групі Вібраційні насоси?

Всі товари представлені на нашому сайті - є в наявності або можуть бути оперативно замовлені зі складу

Які товари купити в групі товарів Вібраційні насоси?

ТОП 4 найпопулярніших товарів за низькою ціною:

Які найкращі з недорогих моделей?

ТОП-3 моделі з категорії Вібраційні насоси

Які товари купити в 2021 році в групі Вібраційні насоси?

У 2021 році часто купують