Чавунна заглушка

38.40 грн Без ПДВ: 38.40 грн
31.20 грн Без ПДВ: 31.20 грн
33.60 грн Без ПДВ: 33.60 грн
25.20 грн Без ПДВ: 25.20 грн
19.20 грн Без ПДВ: 19.20 грн
15.60 грн Без ПДВ: 15.60 грн
55.20 грн Без ПДВ: 55.20 грн
49.20 грн Без ПДВ: 49.20 грн
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)
Чавунна заглушка

Чавунна заглушка ціна в Україні

Найменування товару Ціна
Заглушка чугунная 2", наружная резьба 49.20 грн
Заглушка чугунная 2", внутренняя резьба 55.20 грн
Заглушка чугунная 1", наружная резьба 15.60 грн
Заглушка чугунная 1", внутренняя резьба 19.20 грн
Заглушка чугунная 1" 1/4, наружная резьба 25.20 грн

Купити чавунну кришку в Києві

Щоб купити чавунні заглушки в Києві, необхідно попередньо розглянути конструкцію фитинга подібного типу. Заглушка чавунна відноситься до різновиду чавунних фітингів і являє собою циліндр, який має нарізану зовнішню різьбу з одного боку і глуху іншу сторону. Заглушка чавунна резьбовая використовується для закриття кінцевих отворів в трубопроводах зі сталі, що може знадобитися не тільки в промисловості, але і в побутовому використанні.

Заглушка чавунна муфтова дозволяє заглушити труби, а точніше їх торцеві кінці. Зробити це при використанні деталей подібного типу досить просто, але при цьому потрібно дотримуватися певного порядку дій. Спочатку необхідно на кінці трубопроводу нарізати різьбу в кількості 7 витків. Для цього використовується спеціальний ріжучий інструмент під назвою плашка, яка для нарізування різьблення вставляється в спеціальний утримувач. Для виключення обертання труби під час нарізання різьби, необхідно затиснути її. Ціни в Україні більшою мірою залежать від їх технічних характеристик, а саме:

  1. Показник температури робочого середовища;
  2. Умовний тиск;
  3. Матеріал, що використовується;
  4. Вага виробу.

Стандартні заглушки для чавунних каналізаційних труб можуть нормально використовуватися за умови температури робочого середовища до 175 градусів і показника тиску до 1,6 МПа. Незважаючи на використанні чавуну в якості основного матеріалу для виробництва, при закручуванні не варто докладати надмірних зусиль, адже в іншому випадку виріб просто лопне. Раціонально відзначити, що популярність використання чавунних фітингів викликана також їх відносно невисокою вартістю.

Для забезпечення високої якості процес виробництва регламентується встановленими нормами ГОСТ 8962-75. Щоб придбати якісні заглушки на чавунні батареї опалення та інше обладнання подібного типу, кожен клієнт може звернутися в компанію - «Santehmag». Співпраця з нашою компанією забезпечує для кожного нашого клієнта наступні переваги:

  • Деталі трубопроводу представлені на сайті нашої компанії в широкому асортименті розмірів і типів, де кожен клієнт може вибрати відповідний товар під конкретні умови його експлуатації;
  • При відсутності належних знань і виникненні труднощів у виборі деталей трубопроводу, кожен клієнт отримує повну і абсолютно безкоштовну допомогу з боку фахівців нашої компанії;
  • За запитом ми надамо всі сертифікати підтверджують високу якість продукції, у тому числі гарантії від виробника;
  • Доставка здійснюється по всій території України при використанні власних транспортних засобів.

Варто відзначити, що навіть якщо вам потрібна заглушка чавунна фланцева, фахівці компанії - «Santehmag» задовольнять ваш запит. Більш того, ви можете придбати деталі трубопроводів оптом по істотно меншій вартості щодо роздрібних цін. Щоб придбати заглушки на чавунні радіатори, зателефонуйте на нашу гарячу лінію або залиште заявку на сайті компанії.

Чавунна заглушка

Які товари недорогі в групі Чавунна заглушка?

Всі товари представлені на нашому сайті - є в наявності або можуть бути оперативно замовлені зі складу

Які найкращі з недорогих моделей?

ТОП-3 моделі з категорії Чавунна заглушка

Які товари купити в 2021 році в групі Чавунна заглушка?

У 2021 році часто купують