Кран кульовий з Маєвським

..
115.00 грн Без ПДВ: 115.00 грн
115.00 грн Без ПДВ: 115.00 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
Кран кульовий з Маєвським

Кран кульовий з Маєвським ціна в Україні

Найменування товару Ціна
Кран шаровой SD Plus с Маевским 1/2" 115.00 грн

На сьогоднішній день велика кількість людей шукають відповідні місця, де можна купити кран з Маєвським в Києві і це цілком виправдано. Правильно діюча система опалення має прямий вплив на комфорт від проживання всередині приміщення будинку. У холодну пору року це питання стає ще більш актуальним тому щоб забезпечити повноцінне функціонування системи гарячого водопостачання та опалення використовуються спеціальні конструкції, а також вузли. Кран Маєвського в даному випадку відноситься до досить невеликих деталей, але її роль досить велика.

Кран кульовий з Маєвським представлений в якості механічного пристрою, який використовується для скидання високого показника тиску або для спуску повітря всередині системи гарячого водопостачання, а також опалення. Устаткування такого типу може мати наступні діаметрами:

 1. ½ дюйма;
 2. ¾ дюйма.

Сучасні види обладнання припускають використання автоматичних кранів скидання, які володіють іншими конструктивними особливостями в залежності від варіантів на механіці. Автоматичний кран Маєвського буде набагато практичнішим і ефективнішим при його експлуатації, відповідно його вартість буде дещо вищою.

Кран Маєвського для радіаторів за своєю конструкцією представлений в якості металевого корпусу, який має невеликий технологічний отвір, а також внутрішню обойму, вироблену з пластику. Усередині даної пластикової обойми розташовується спеціальна різьба конусного типу, яка також має затискний болт. Усередині пластмасовою обойми є спеціальний отвір, який застосовується для забезпечення спуску води. Щоб забезпечити максимальну зручність користування, обойма може обертатися на 360 градусів.

Перед тим, як максимально докладно розглянути принцип роботи конструкції крана Маєвського, варто детально розглянути особливості його призначення. Система опалення функціонує грунтуючись на основні принципів руху гарячої рідини всередині приміщення безпосередньо по трубопроводах і відповідно батареям. Батареї застосовують з метою забезпечити максимальний показник тепловіддачі від гарячої води всередину приміщення кімнати. Якщо на окремій ділянці системи виникає повітряна пробка, то відповідно рух нагрітої рідини буде ускладнено. Кран Маєвського для радіаторів дозволяє швидко вирішити дану проблему шляхом спуску зайвого повітря, що раніше проводилося при використанні вентильних кранів.

Керуючись всіми принципами циркуляції води в замкнутому просторі можна зробити висновок, що установка системи для виводу повітря в якості крана Маєвського проводиться в верхніх точках системи. Найчастіше основними пристроями для установки є:

 • Радіатори;
 • Рушникосушки;
 • Установка проводиться на стояках квартири.

Кран Маєвського для радіаторів опалення є найбільш раціональним рішенням, яке максимально практичне у використанні. Процес відведення повітря виконується в ручному режимі при використанні для цього викрутки. При повороті крана з'явиться певний звук шипіння, а при подальшому відкручуванні з під крана починає капати вода. Кран Маєвського для чавунних радіаторів також може бути використаний для установки всередині приміщень багатоквартирних будинків. Саме радіатори з чавуну найбільш поширені в нашій країні, тому обладнання такого типу для них також підходить і може бути встановлене при використанні послуг професіоналів. 

Пластикова обойма крана має спеціальний отвір, який використовується для виходу повітря. Щоб здійснити повний спуск пробки, необхідно здійснити 2-3 повних оберти гвинта. У той же час варто розуміти, що повністю відкручувати гвинт безпосередньо з різьби не можна. Усередині системи присутній високий тиск, тому вкрутити його назад в майбутньому буде дуже складно, а в деяких випадках і зовсім неможливо. Максимальний ефект виходу повітря досягається за умови декількох обертів крана, а його повне відкручування кращих результатів не дає.

Кран Маєвського на батареї опалення необхідний через накопичення в системі опалення зайвого повітря, що виникає через такі поширені причини:

 1. На одному з поверхів багатоквартирних будинків, переважно внизу, проводиться ремонт, що призводить до потрапляння в магістраль певної кількості повітря.
 2. У системах обігріву приміщення відзначається витік рідини, що вимагає максимально швидкої перевірки стану системи та при необхідності проведення швидкого ремонту.
 3. Нагріта вода завжди несе повітря, яке в майбутньому накопичується всередині системи.
 4. Може також виникати накопичення повітря в момент загального запуску роботи опалювальної магістралі.

Латунний кран Маєвського дозволяє своєчасно і що найголовніше самостійно усунути зайве повітря з системи опалення, що як наслідок дозволить забезпечити приміщення теплом.

Вартість крана Маєвського дещо відрізняється в різних магазинах, але звертаючись до компанії «Santehmag», ви гарантовано отримаєте високу якість обладнання, за оптимальною ціною. Основні переваги використання послуг нашої компанії виглядають наступним чином:

 • Широкий асортимент товарів будь-якого типу, серед яких присутній кран Маєвського для біметалевих радіаторів.
 • Повний комплект необхідної документації від виробника, включаючи сертифікати якості та гарантійний документ.
 • Безкоштовна консультація кожного клієнта і допомога у виборі необхідного для нього обладнання.

Наша компанія здійснює безкоштовну доставку обладнання по всій території України для наших клієнтів. Кожен клієнт, звертаючись в компанію «Santehmag», отримує найбільш вигідні ціни на крани Маєвського в Україні.

Кран кульовий з Маєвським

Які товари недорогі в групі Кран кульовий з Маєвським?

Всі товари представлені на нашому сайті - є в наявності або можуть бути оперативно замовлені зі складу

Які товари купити в групі товарів Кран кульовий з Маєвським?

ТОП 4 найпопулярніших товарів за низькою ціною:

Які найкращі з недорогих моделей?

ТОП-3 моделі з категорії Кран кульовий з Маєвським

Які товари купити в 2021 році в групі Кран кульовий з Маєвським?

У 2021 році часто купують