Електроди для чавуну

Електроди ЦЧ-4 для чавуну 3 мм (упаковка 1 кг) Електроди Monolith з основним покриттям марки ЦЧ-4..
710.40 грн Без ПДВ: 710.40 грн
710.40 грн Без ПДВ: 710.40 грн
Електроди ЦЧ-4 для чавуну 4 мм (упаковка 1 кг) Електроди Monolith з основним покриттям марки ЦЧ-4..
710.40 грн Без ПДВ: 710.40 грн
710.40 грн Без ПДВ: 710.40 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)
Електроди для чавуну

Електроди для чавуну ціна в Україні

Найменування товару Ціна
Електроди ЦЧ-4 для чавуну 4 мм (упаковка 1 кг) 710.40 грн
Електроди ЦЧ-4 для чавуну 3 мм (упаковка 1 кг) 710.40 грн

Купити електроди для зварювання чавуну в Києві

Щоб купити електроди для чавуну в Києві і зробити правильний вибір, необхідно враховувати умови їх подальшої експлуатації. Чавун - це один з основних конструкційних матеріалів, але зважаючи на свій хімічного складу він має велику кількість особливостей, які необхідно враховувати в процесі зварювання. Залежно від конкретного типу матеріалу, необхідно правильно вибрати електроди для зварювання.

Залежно від виду, матеріал може мати різну кількість вуглецю, а саме від 2-х і до 6 відсотків. Це забезпечує основні властивості матеріалу, а саме його твердість, крихкість, а також низьку пластичність. Вироби необхідно правильно вибрати, що дозволить виключити виникнення таких ризиків:

 1. Оскільки в металі присутня графіт, це може стати причиною виникнення на його поверхні тріщин;
 2. Вуглець в процесі зварювання вигорає, що стає причиною утворення пір всередині зварного шва;
 3. Підвищується ймовірність утворення тугоплавких оксидів, які мають суттєво більшу температуру плавлення ніж чавун.

Фахівці компанії Santehmag допоможуть вам зробити правильний вибір обладнання, що зробить їх використання максимально ефективним і безпечним. Електроди представлені на сайті компанії «Santehmag» в наступному асортименті:

 • МНЧ-2. Універсальний варіант нікелемедних виробів, які забезпечують можливість роботи з будь-якими видами чавуну. Вироби подібного типу спочатку розроблялися для того, щоб процес зварювання виконувався без попереднього прожарювання, незначний підігрів потрібен тільки в разі роботи з досить товстими виробами. Отриманий шов має відмінну міцність, а також стійкість до виникнення корозійних процесів.
 • ОЗЧ-4. Щодо своїх характеристик електроди подібного типу схожі з МНЧ-2, тому забезпечують зварювання чавуну будь-якого типу. Зварювальні електроди по чавуну ОЗЧ-4 створюють шов, який стійко переносить механічний вплив в процесі експлуатації. Технологія зварювання передбачає необхідність дотримання вимог, які є актуальними для електродів МНЧ-2.
 • ЦЧ-4. Основне призначення полягає в заварці дефектного литва, а також наплавка в разі здійснення ремонтних робіт для чавунних деталей.
 • ОЗЧ-2. Вироби з міді, які мають мідний сердечник і спеціальне покриття, які впливають на варіанти використання. Даний тип обладнання можна використовувати при необхідності зварювання сірого чавуну.
 • ОЗЖН-1. Даний тип виробів на практиці використовується тільки для проведення холодної зварювання, що варто враховувати перед покупкою. Електроди для сірого чавуну ОЗЖН-1 можна використовувати при температурі робочого середовища до +350 градусів, а при наплавленні можна комбінувати з іншими моделями, які були описані вище.

З огляду на перераховані вище різновиду і зіставляючи їх характеристиками з умовами експлуатації, можна правильно вибрати електроди і забезпечити якісне зварювання матеріалу.

Електроди для чавуну від виробника в Україні

Купити електроди для чавуну можна на сайті компанії «Santehmag», що дозволить кожному клієнту отримати наступні переваги від співпраці:

 1. Оптимальна вартість обладнання, яка істотно знижується при оптових покупках товарів;
 2. Виключно якісні товари, які мають повний комплект необхідної документації від виробника;
 3. Доставка товарів по всій території України.

Оптові покупці отримують індивідуальні умови для співпраці, за якими ціна на електроди для чавуну в Україні формується в залежності від кількості товару, що купується.

Електроди для чавуну

Які товари недорогі в групі Електроди для чавуну?

Всі товари представлені на нашому сайті - є в наявності або можуть бути оперативно замовлені зі складу

Які товари купити в групі товарів Електроди для чавуну?

ТОП 4 найпопулярніших товарів за низькою ціною:

Які найкращі з недорогих моделей?

ТОП-3 моделі з категорії Електроди для чавуну

Які товари купити в 2021 році в групі Електроди для чавуну?

У 2021 році часто купують