Сталеві контргайки

..
9.60 грн Без ПДВ: 9.60 грн
9.60 грн Без ПДВ: 9.60 грн
..
50.40 грн Без ПДВ: 50.40 грн
50.40 грн Без ПДВ: 50.40 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)
Сталеві контргайки

Сталеві контргайки ціна в Україні

Найменування товару Ціна
Контргайка стальная 50 50.40 грн
Контргайка стальная 15 9.60 грн

Купити сталеві контргайки в Києві

Купити сталеву контргайку в Києві кожен клієнт може звернувшись в компанію - «Santehmag», де деталі трубопроводу подібного типу представлені в широкому асортименті. Сталеві контргайки від виробника використовуються при установці трубопроводів різного типу, а також водогазопровідних систем. Використовується деталь в стандартних системах з неагресивним середовищем, запобігаючи при цьому мимовільне розкручування будь-яких встановлених функціональних деталей. Різьбові втулки і муфти можуть з часом відкручуватися, чому сприяють:

 1. Перепади тиску;
 2. Температурні коливання;
 3. Різного типу вібрації.

Після порушення герметичності з'єднання, може виникнути аварійна ситуація з серйозними наслідками. Резьбовая сталева контргайка ГОСТ в даному випадку - це варіант запобігти виникненню непередбачених ситуацій. Без контргаек також не можна зробити більшість ремонтних робіт, а саме:

 • Заміна встановленої арматури;
 • Підключення додаткового обладнання;
 • Створення розгалуженої системи.

Сталева оцинкована контргайка проводиться керуючись нормами ГОСТ 8968-75. Оцинковане покриття наноситься на поверхню і забезпечує при цьому такі переваги:

 1. Більш тривалий термін експлуатації;
 2. Стійкість до виникнення корозійних процесів.

Також на ринку можна зустріти варіанти контргайки з ковкого чавуну і інших матеріалів, але найбільшою популярністю користуються саме металеві вироби. Ціни в Україні можуть відрізнятися між собою в залежності від багатьох пунктів, починаючи від методу виробництва і закінчуючи розмірами деталі трубопроводу. Процес виробництва контргаек заснований на 2-х технологіях, а саме:

 • Нарізка. Здійснюється процес різання при використанні для цього спеціального верстата. Важливо відзначити, що різка здійснюється з уже готовою шестигранною основи.
 • Штампування. Використовується спеціальне обладнання, яке дозволяє штампувати вироби з металевого листа. Завдяки великим обсягам партій, технологія подібного типу істотно нижче за вартістю щодо попереднього варіанту.

Деталі сьогодні користуються великою популярністю, що викликане такими їх перевагами:

 1. Практичність у використанні;
 2. Універсальність і функціональність;
 3. Доступна вартість.

При мінімальних фінансових витратах на придбання можна забезпечити істотне підвищення безпеки трубопроводу. Немає ніяких додаткових особливостей в експлуатації. Ціна визначається керуючись основними її технічними характеристиками, де варто відзначити:

 • Умовний прохід;
 • Різьба;
 • Висота;
 • Розміри.

Завдяки різноманітності варіантів можна підібрати будь-які деталі ГОСТ під конкретні умови їх подальшої експлуатації. Важливо розуміти, що сталеві фітинги використовуються в певних умовах, що змушує ретельно підходити до їх вибору.

Сталеві контргайки

Які товари недорогі в групі Сталеві контргайки?

Всі товари представлені на нашому сайті - є в наявності або можуть бути оперативно замовлені зі складу

Які товари купити в групі товарів Сталеві контргайки?

ТОП 4 найпопулярніших товарів за низькою ціною:

Які найкращі з недорогих моделей?

ТОП-3 моделі з категорії Сталеві контргайки

Які товари купити в 2021 році в групі Сталеві контргайки?

У 2021 році часто купують