Дренажний матеріал

23.94 грн Без ПДВ: 23.94 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
Дренажний матеріал

Дренажний матеріал ціна в Україні

Найменування товару Ціна
Термически скрепленный геотекстиль для дренажных систем 1,5 м х 200 м 23.94 грн

Купити дренажний матеріал для труб в Києві

Щоб купити дренажний матеріал в Києві, необхідно попередньо правильно його підібрати щодо конкретних умов використання. Геотекстиль активно використовується в будівництві, а також для в каналізаційній діяльності, забезпечуючи досягнення наступних цілей:

 1. Захист;
 2. Армування;
 3. Гідроізоляція;
 4. Фільтрація;
 5. Теплоізоляція грунту.

Магазин дренажного матеріалу «Santehmag» пропонує своїм клієнтам геотекстиль з наступними високими показниками:

 • Жорсткість;
 • Еластичність;
 • Пористість.

В системі дренажу геоткань виконує ключову функцію, яка полягає в запобіганні просідання грунтового шару безпосередньо в дренажній системі. Також матеріал для дренажної системи, за умови правильного використання, може виступати в якості фільтра. Щодо методу виробництва можна розділити геотекстиль на на наступні групи:

 1. Геотканина;
 2. Неткане геополотно.

Геотканина відрізняється серед аналогів своїми підвищеними характеристиками міцності і стійкістю до процесів деформації при експлуатації. Це особливо актуально при її активному використанні в побутовій і промисловій діяльності. Щоб купити геотекстиль в Україні і зробити це правильно, необхідно правильно вибрати його щільність. Найчастіше використовують таку класифікацію щільності дренажного матеріалу:

 • 100-150 г / м. кв. Застосовується з метою створення дренажних систем для декоративних водойм.
 • 180-200 г / м. кв. Використовується для будівництва тротуарів, фундаментів, а також в якості розділового шару між піском і щебенем.
 • 250 г / м. кв. Дренажний матеріал виступає в якості укріплювальні елемента для нерівних поверхонь, а також інших ландшафтних робіт, включаючи будівництво доріг і облаштування паркувальних місць.
 • 300 г / м. кв. На практиці використовується в якості армуючого шару для насипів, а також для будівництва доріг під вантажні транспортні засоби.

Вартість геотекстилю залежить від його щільності, відповідно більш висока щільність передбачає підвищення вартості матеріалу. Купити матеріал для дренажних труб можна звернувшись на сайт компанії «Santehmag», співпрацюючи з якою кожен клієнт гарантовано отримує наступні переваги:

 1. Тільки оптимальна ціна на дренажні матеріали в Україні завдяки співпраці з виробником;
 2. Можливість доставки матеріалу для дренажних систем та інших товарів по всій території України;
 3. Допомога для кожного клієнта у виборі геотекстилю під конкретні умови його використання з боку професійного менеджера.

Кожен бажаючий придбати дренажний матеріал з геотекстилем у великому обсязі, отримує індивідуальне ціноутворення, де підсумкова вартість за одиницю товару буде в рази нижче за роздрібну ціну.

Дренажний матеріал

Які товари недорогі в групі Дренажний матеріал?

Всі товари представлені на нашому сайті - є в наявності або можуть бути оперативно замовлені зі складу

Які товари купити в групі товарів Дренажний матеріал?

ТОП 4 найпопулярніших товарів за низькою ціною:

Які найкращі з недорогих моделей?

ТОП-3 моделі з категорії Дренажний матеріал

Які товари купити в 2021 році в групі Дренажний матеріал?

У 2021 році часто купують