Коллектор с расходомером SD Plus 1" 7 выходов
- Виробник: SD Plus
- Модель: SD235W7
- Наявність: Є в наявності
-
2789.00 грн
- Без ПДВ:2789.00 грн
- АБО -
| Характеристики | |
| Артикул постачальника | SD00021385 |
| Бренд | SD Plus |
| Кількість виходів | 7 |
| Код виробника | SD235W7 |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура, °С | 95°C |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 бар |
| Матеріал | Латунь |
| Наявність витратомірів | Есть |
| Наявність насоса | Нет |
| Призначення | Распределение потока в системах отопления "теплый пол" |
| Робоче середовище | Вода |
| Розмір виходів | 3/4" |
| Розмір підключення | 1" |
| Тип виробу | Коллектор |
| Тип підключення | Резьба |
