Кран шаровой Nova Plus Rastelli Арт. №450 1/2
- Виробник: Rastelli
- Модель: RAS450015
- Наявність: Є в наявності
-
128.00 грн
- Без ПДВ:128.00 грн
- АБО -
| Характеристики | |
| Артикул постачальника | SD00029017 |
| Бренд | Rastelli |
| Клас герметичності | A класс |
| Код виробника | Art.450 |
| Країна виробник | Италия |
| Максимальна робоча температура, °С | 110°C |
| Максимальний робочий тиск, бар | 40 bar |
| Матеріал | Латунь |
| Покриття | Никель |
| Призначення | Запорное устройство в сети водоснабжения |
| Різьба | Внутренняя |
| Розмір підключення | 1/2" |
| Рычаг управления | Бабочка |
| Тип виробу | Шаровой кран |
| Тип затвору | Шар |
| Тип підключення | Резьба |
| Умовний прохід | Полнопроходной |

