Коллектор Danfoss FHF 8 выходов с расходомером 088U0528
- Виробник: Danfoss
- Модель: 088U0528
- Наявність: Є в наявності
-
7462.00 грн
- Без ПДВ:7462.00 грн
- АБО -
| Характеристики | |
| Артикул постачальника | SD00022278 |
| Бренд | Danfoss |
| Кількість виходів | 8 |
| Код виробника | 088U0528 |
| Країна виробник | Дания |
| Максимальна робоча температура, °С | 95°C |
| Максимальний робочий тиск, бар | 6 бар |
| Матеріал | Латунь |
| Наявність витратомірів | Есть |
| Наявність насоса | Нет |
| Призначення | Распределение потока в системах отопления "теплый пол" |
| Робоче середовище | Вода |
| Розмір виходів | 3/4" |
| Розмір підключення | 1" |
| Тип виробу | Коллектор |
| Тип підключення | Резьба |
